top of page

ZAŘÍZENÍ PRO ČIŠTĚNÍ SUCHÝM LEDEM

Detail.png

Stroj na tryskání suchým ledem WL CUBE

čištění fasád

White Lion CUBE je opravdu skvělý multi-talent. Je to doslova kostka a s rozměry 48×48×48 cm a hmotností cca 45kg dostává tedy svému jménu.

Zcela novým vývojem je integrovaná bruska na suchý led, druh mlýnku, který nekonečně drtí požadované 3mm tryskací granule suchého ledu na požadovanou velikost. Zde se tvoří tzv. mikročástice suchého ledu. Tyto jemné ledové částice CO2 umožňují obzvláště šetrné a zároveň účinné čištění lisovaných dílů nebo nástrojů.

Tyto mikročástice umožňují speciální přístup k povrchům a materiálům, kterých nelze dosáhnout při tradičním tryskání suchým ledem.

Oblasti použití White Lion Cube zahrnují vstřikování plastů, laboratoře, technologický vývoj, ale také čalounění (např. ve vlakových vozech nebo kabinách autobusů) nebo čištění kokpitu je ideální s tímto kompaktním strojem na tryskání suchým ledem.

Od objemu vzduchu 0,5 m3 za minutu proudění vzduchu a tlaku vzduchu 0,5 baru dokáže Cube dosáhnout úžasných výsledků čištění.  

Vrcholem jsou jeho tři 4 mm připojení stlačeného vzduchu.

S dostatečným objemovým průtokem (na straně zákazníka) zajišťují ještě rychlejší obrábění nástrojů. Díky tomu je jeho výkon téměř srovnatelný s 3/4 palcovým systémem tryskání suchým ledem, jako je náš WL 1500 Competition.

Osvědčené praktické skleněné víko, které se používá ve všech systémech tryskání suchým ledem White Lion, lze nalézt také ve White Lion Cube. Takže můžete snadno vidět množství plnění suchého ledu. Plnicí nádoba je vyrobena z nerezové oceli a má vysoce kvalitní izolaci.

Buďte mobilní a pohodlní ve své výrobě. Jako příslušenství jsou k dispozici dva krychlové vozíky různých velikostí s prostorem pro krabici se suchým ledem o hmotnosti 30 kg nebo 15 kg a také nástroje specifické pro dané odvětví.

Stroj na tryskání suchým ledem WL 1500 COMPETITION

Kompaktní tryskací stroj WL 1500 Competition - řešení na míru pro inovativní čištění suchým ledem.

Tryskací stroj WL 1500 Competition je velmi kompaktní a lehké řešení pro čištění povrchů všeho druhu.

Odstraňujte v budoucnu nečistoty ze zařízení, strojů a forem pomocí procesu tryskání suchým ledem.

Tento kompaktní a přesvědčivý systém se vyznačuje profesionálním vybavením a vysokým čisticím výkonem.Tento proces je ekonomicky rychlý a pomáhá společnostem snižovat náklady na údržbu.

Mezi technické funkce patří redukční ventil pro nastavení tlaku a digitální displej pro plynule nastavitelný objem pelet o 20 – 80 kg/h.S těmito vlastnostmi je možné pracovat velmi jemně a ekonomicky, stejně jako ukázat cestu k hrubým nečistotám.Díky tomuto zařízení je stroj na tryskání suchým ledem WL 1500 Competition velmi flexibilní s ohledem na oblasti jeho použití.

Plnicí nádoba je vyrobena z nerezové oceli a má vysoce kvalitní izolaci. Všechny stroje na tryskání suchým ledem White Lion mají skleněné víko pro snadné ovládání plnicí nádoby.
Stejně jako všechny produkty White Lion byl i stroj na tryskání suchým ledem WL 1500 Competition vyvinut pro robustní nepřetržité používání. Vyrobeno v Německu!

odstranění graffiti

Stroj na tryskání suchým ledem WL 3000 PROFI

tryskání pískování

Všestranný a lehký stroj mezi systémy tryskání suchým ledem.
Je kompaktní a funkční, což jsou a byly naše vlastní požadavky při vývoji tohoto systému tryskání suchým ledem.

WL 3000 Profi je vybaven plnicí nádobou se skleněným víkem, vodivým podvozkem a lehkým a zároveň robustním hliníkovým pouzdrem. Díky tomu je tento systém tryskání suchým ledem tak jedinečný, ekonomický a výkonný zároveň.

Systém tryskání suchým ledem WL 3000 Profi je univerzálně použitelný mobilní systém tryskání suchým ledem pro technické čištění povrchů širokou škálou nečistot a přesvědčuje všestranností a komfortem.

 

Úspěšná řada WL 3000 se skládá ze tří různých variant, WL 3000 Profi, nerezové varianty WL 3000 IRON a WL 3000 Black Edition.

Přečtětě si více zde

Velmi vysoký přepravní objem pelet suchého ledu od 20 kg/h do 120 kg/h umožňuje vysokou rychlost zpracování s maximální účinností i při intenzivní kontaminaci. Míra odstraňování kontaminace, která má být odstraněna, je vysoká, což oceňují zejména zákazníci v odvětví služeb.

Stejně jako všechny typy zařízení White Lion je tento stroj na tryskání suchým ledem k dispozici v různých konfiguracích a může být vybaven širokou škálou příslušenství.
 

Peletizér White Lion Antarctica S

Stroj "White Lion Antarctica S" je lis na výrobu pelet suchého ledu. Výměnou matrice lze velikost pelety měnit mezi 1,7 mm, 3 mm a 16 mm. Výrobní kapacita je cca 120 kg/h pro pelety o velikosti

3 mm.

Elektrika:

 • Napájení: 400 V 3 ph, zástrčka 16 A CEE

 • Frekvence: 50 Hz

 • Řídicí napětí: 24 V DC

 • Příkon: 5 kW

Mechanika:

 • Celková hmotnost: cca 300 kg (bez obalu)

 • Rozměry (D x H x V): cca 1500 × 950 × 750 mm

 • Surovina: CO2 – kapalina

 • Vstupní tlak: 15 bar(g) – 21 bar(g)

 • Nosnost: cca 130 kg/h s 3 mm peletami

 • Hydraulický olej: cca 44 l

čištění suchým ledem

Prostředí:

 • Doporučený teplotní rozsah: 15 °C až 35 °

 • Doporučená relativní vlhkost: 40% – 80%

Nabízíme i jiné produkty od našeho partnera White Lion

button_up.png
bottom of page