top of page

MOBILAIR® M 82

Detail.png

Ve spolupráci se společností KAESER vám Dry Ice Technology nabízí optimální přívod stlačeného vzduchu, který je nezbytný pro mobilní i stacionární použití technologie tryskání suchým ledem.

Výkonná kombinace vysoce účinného šroubového bloku kompresoru KAESER SIGMA PROFILE a energeticky úsporného motoru, certifikovaného podle směrnice EU 2016/1628, stupeň V, poskytuje působivou spotřebu paliva a superčistý výkon.
Spolu s dalšími inovativními funkcemi je tento kompaktní motor dalším spolehlivým a účinným partnerem stlačeného vzduchu od společnosti KAESER.

Mobilair.png

Univerzální

MOBILAIR M 82 lze díky široké škále volitelných komponentů pro úpravu stlačeného vzduchu dokonale přizpůsobit specifickým potřebám individuální aplikace. Navíc možnost podvozku s nájezdovou brzdou a také stacionární verze namontovaná na ližinách nebo patkách stroje znamená, že se M 82 ideálně hodí do všech pracovních prostředí. 

Bezpečné a jednoduché

Elektronicky řízená startovací funkce spojená s možností manuálního přepnutí z volnoběhu do plného zatížení zajišťuje spolehlivý start při provozu v chladných okolních podmínkách. Kromě toho může monitorovací systém v případě potřeby automaticky vypnout kompresor. 

Odolný

MOBILAIR M 82 je dobře vybaven, aby čelil vyčerpávajícímu nepřetržitému provozu v drsných podmínkách vyžadovaných na mnoha staveništích. I standardní verze jsou schopné provozu při okolních teplotách v rozmezí -10°C do +45° C.
Volitelná nízkoteplotní verze obsahuje předehřev chladicí kapaliny motoru, zatímco v bloku kompresoru je použita syntetická chladicí kapalina. 

Vyrobeno v Německu

Přenosné kompresory MOBILAIR se vyrábí v sídle společnosti KAESER v Coburgu v severním Bavorsku.
Nedávno modernizovaná přenosná kompresorová stanice vybavená nejmodernější technologií se může pochlubit nejmodernějším vybavením, včetně testovacího prostoru certifikovaného TÜV pro měření hladiny zvuku ve volném poli, kompletního zařízení pro práškové lakování a efektivní výrobní logistiky.

Stáhněte si produktový leták MOBILAIR® M 82

button_up.png
bottom of page